O FIRMIE

Jesteśmy młodym, ale ambitnym, zgranym i rzetelnym zespołem, z wykwalifikowaną kadrą specjalistów. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży hurtowej i detalicznej produktów i detali z metali nieżelaznych oraz ich stopów, głównie z miedzi, mosiądzu, brązu, aluminium, stopów aluminium, cynku, cyny i ołowiu… Przyjmujemy zlecenia na wykonanie pojedynczych elementów, jak również podejmujemy się produkcji całych serii, niezależnie od ilości potrzebnych sztuk każdego detalu. Zapewniamy wysoką powtarzalność obrabianych przedmiotów oraz właściwą dla ich rodzaju precyzję i jakość wykonania.

Jesteśmy firmą solidnie wywiązującą się ze swoich zobowiązań, poprzez terminowość i profesjonalną obsługę. Zwracamy uwagę na jakość wykonania, ale również dobór solidnych i wytrzymałych materiałów. Kierujemy się elegancją wykończeń, oryginalnością rozwiązań, stawiamy na nowoczesne wzornictwo. W naszej pracy każdy detal jest przemyślany!

Dysponujemy szerokim zapleczem, co pozwala nam na profesjonalne podejście do Klienta. Posiadamy branżową wiedzę, którą wykorzystujemy do zaprojektowania i produkcji naszych niepowtarzalnych detali, które upiększą Państwa domy, mieszkania, biura oraz wnętrza pomieszczeń, w których każdego dnia Państwo pracujecie, odpoczywacie i spędzacie swój drogocenny czas. Państwa komfort i zadowolenie z usług naszej firmy są dla nas sprawą priorytetową!

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości wyroby z metali nieżelaznych z atestem, a także pomoc przy realizacji zamówień na specyficzny gatunek i rozmiar. Stosujemy atrakcyjne ceny i dogodne warunki płatności. Posiadane przez nas produkty są najwyższej klasy, co potwierdzają atesty producentów. Zapewniamy fachową obsługę i profesjonalne doradztwo techniczne, a także krótkie terminy realizacji zamówień, zgodnie z oczekiwaniami Klientów.